DOŁĄCZ
DO NAJLEPSZYCH.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

NOWOCZESNA STRONA WWW.

Nowa strona firmowa Totaldecor wyróżnia się przejrzystą strukturą i atrakcyjną szatą graficzną. Jak wszystkie strony tworzone przez naszą firmę, jest dostosowana do wyświetlania się na wszelkich rodzajach ekranów, w tym na urządzeniach mobilnych. Ma również panel CMS, który pozwala na łatwe zarządzanie treścią strony.

strona firmy remontowej

EFEKTYWNE
POZYCJONOWANIE.

Przed rozpoczęciem współpracy z AMK Media strona krakowskiej firmy Totaldecor znajdowała się poza pierwszą setką wyników w Google pod kluczowymi dla niej frazami. Użytkownicy nieznający adresu strony mieli zatem niewielkie szanse zapoznania się z ofertą firmy. Nowa witryna oraz pozycjonowanie wywindowały stronę Totaldecor na czołowe pozycje. Odpowiednia widoczność w wyszukiwarce zapewnia dużą ilość zapytań o nowe zlecenia i bezpośrednio przekłada się na wzrost przychodów.

projekt wizytówki

WIZYTÓWKI.

Nowe wizytówki firmowe Totaldecor mają minimalistyczny styl. Poza najważniejszymi danymi zawierają nowe logo. Pozwolą one dobrze zaprezentować się już w czasie pierwszego spotkania z Klientem i nawiązać trwałe relacje biznesowe. Posiadanie profesjonalnej wizytówki to znak, że dana firma istnieje, dobrze prosperuje i odnosi sukcesy w swojej dziedzinie. Ułatwia przekazywanie naszych danych firmowych kolejnym osobom oraz kontaktowanie się z nami w późniejszym czasie.

PAPIER FIRMOWY.

Nowy papier firmowy jest utrzymany w oszczędnej stylistyce. Posiada oczywiście wszystkie kluczowe dane oraz logo, dzięki czemu spełnia swoją podstawową funkcję, czyli budowanie wizerunku firmy. Wykorzystywanie profesjonalnych rozwiązań na tym polu sprawia, że firma jest lepiej kojarzona, a jej dane i logo zapadają w pamięć. Zaprojektowany przez nas papier jest łatwy w użytkowaniu. Nie trzeba zamawiać go w drukarni, można w każdej chwili samodzielnie wydrukować profesjonalny dokument biznesowy we własnym domu.

papier firmowy
efekty pozcyjonowania

Dobrze zbudowana strona oraz stałe pozcyjonowanie zapewniają spory ruch na witrynie. Ściągają pod adres firmowy użytkowników szukających w sieci informacji o specjalistach zajmujących się daną dziedziną.

efekty seo

Duży ruch na stronie oraz szereg pozostałych działań zawartych w naszym pakiecie w znacznym stopniu wpływają na wzrost liczby nowych zleceń oraz podnoszą ich intratność dzięki zwiększonej możliwości wyboru.

rezultaty pozcyjonowania

Zwiększone obroty firmy stymulują jej rozwój i poszerzają perspektywy biznesowe. Z biegiem czasu pojawiają się środki, które można zainwestować w nowe narzędzia lub zatrudnienie kolejnych pracowników.

odzież z logo firmowym

ODZIEŻ FIRMOWA.

Odzież zaprojektowana dla krakowskich złotych rączek daje gwarancję, że ich marka będzie godnie reprezentowana w trakcie wykonywania codziennych zadań. Schludne ubrania z logo i adresem strony www zwiększają rozpoznawalność firmy oraz zaufanie do niej. Po nawiązaniu współpracy z AMK Media możesz liczyć nie tylko na projekt ubrań firmowych, ale również na prezent w postaci dopasowanej do Twoich rozmiarów i preferencji koszulki  z wyhaftowanym logo oraz danymi Twojej firmy!

PIECZĄTKA FIRMOWA.

Nowa pieczątka Totaldecor zawiera nie tylko kluczowe dane, ale również logo firmowe. Pozwala w profesjonalny sposób sygnować wszystkie oficjalne dokumenty. Każdy nasz Klient może liczyć na prezent w postaci funkcjonalnej pieczątki beztuszowej, którą prześlemy pod wskazany adres.

pieczątka firmowa z logo
poczta firmowa z domeną

POCZTA FIRMOWA.

Poczta firmowa stworzona dla krakowskiej firmy spełnia wszystkie nowoczesne standardy. Posiada specjalną aplikację przeznaczoną na urządzenia mobilne. Sama skrzynka ma estetyczny design i jest wyposażona we wszystkie niezbędne funkcjonalności, jakich oczekuje się od nowoczesnych systemów pocztowych. W ramach pakietu stworzyliśmy również profesjonalną stopkę firmową z logo oraz danymi firmowymi. Wszystkie adresy pocztowe zawierają oczywiście nazwę firmy, dzięki wykorzystaniu właściwej domeny.

Masz jakieś pytania? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Pozostańmy w kontakcie!